Kosmetika

Jako součást ošetření používáme nejrůznější kosmetické přístroje pro zkvalitnění ošetření a dlouhotrvající efekt. Základní péče je doporučena pro klientky, které nemají výraznější projevy stárnutí pleti ,ale již o sebe chtějí začít pečovat. Ve studiu pracujeme výhradně s profesionálními přípravky značky Nora Bode.

Tělová
péče

Korektivní
dermatologie

Masáže

Vícedenní estetické
programy s
ubytováním

TĚLOVÁ PÉČE

Nejmodernější neinvazivní technologie, která pomáhá s bojem proti celulitidě a nabízí zpevnění pokožky těla. Jedná se o bezbolestnou proceduru s viditelnými výsledky díky inovativní patentované technologii Roboderm®.

KOREKTIVNÍ DERMATOLOGIE

V Re:Cupera klinice vám pomůžeme zbavit se nedokonalostí. Spolehněte se na nás. Konzultace zdarma. Bez nutnosti anestezie. Nabízíme léčbu vzhledových vad kůže a podkoží, vrozených i získaných. K odstranění nebo zbrzdění projevů stárnutí kůže využíváme invazivní či semiinvazivní metody estetické dermatologie.

MASÁŽE

U masáže si odpočinete a zrelaxujete. Masáž působí pozitivně nejen lokálně přímo na Vaše bolestivé místo, ale také na celý organismus. Při masáži dochází k prokrvení tkání, zvýšení přísunu kyslíku, živin a odplavení odpadních látek. Stimuluje lymfatický a žilní systém a tím podporuje imunitu.

VÍCEDENNÍ ESTETICKÉ
PROGRAMY S UBYTOVÁNÍM

Intenzivní estetický program zahrnuje vstupní vyšetření lékařem, dermatologem, nebo kosmetičkou a na základě analýzy sestaví individuální plán ošetření sestavený z kombinací jednotlivých procedur zkušeným týmem.

 

Týdenní intenzivní rehabilitační program

1x vyšetření
5x týdně 2 estetické procedury
5x týdně wellness a denně vybraná procedura dle individuálního plánu (fyzikální terapie, přístrojová lymfodrenáž, infuze, vodoléčba)

 

Týdenní intenzivní rehabilitační program s ubytováním

1x vyšetření
5x týdně 2 estetické procedury
5x týdně wellness a denně vybraná procedura dle individuálního plánu (fyzikální terapie, přístrojová lymfodrenáž, infuze, vodoléčba)
5x ubytování v hotelu Blue Orange Resort se snídaní, obědem a večeří

 

Naši partneři

Novinky

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation

NOVĚ ZREKONSTRUOVANÝ KONFERENČNÍ SÁL PRO VAŠE FIREMNÍ AKCE

Náš nově zrekonstruovaný konferenční sál je plně k dispozici pro vaše firemní akce, konference a školení. Klimatizovaný sál o rozloze 120 m2 s kapacitou až 65 sedících osob.