Vyšetření ortopedem

Naše ortopedická ambulance poskytuje kvalitní profesionální péči každému pacientovi. Nabízíme široký výběr možností, které pomáhají řešit řadu získaných i vrozených problémů s pohybovým ústrojím. Můžete se tak vyhnout nadbytečným operativním zákrokům. Pro konzervativní terapii využíváme nejmodernější léčebné metody – léčbu kyselinou hyaluronovou, léčbu krevní plazmou ACP, infuzní terapie. Jsme schopni našim pacientům nabídnout možnost komplexní pooperační terapie včetně pohybové reedukace a časné pooperační rehabilitace.

 

Naše péče zahrnuje:
• Komplexní vyšetření pohybového aparátu
• Konzultace operačních ortopedických výkonů
• Vyhodnocení rentgenových a ultrazvukových snímků, včetně magnetické rezonance
• Ultrazvukové (sonografické) vyšetření měkkých tkání a kloubů
• Zajištění operačního ortopedického zákroku
• Přednostní zajištění vyšetření magnetické rezonance
• Vyšetření a konzultace vrcholových, aktivních i rekreačních sportovců
• Léčbu krevní plazmou
• Léčbu hyaluronovou kyselinou
• Aplikace obstřiků lokálními anestetiky a kortikosteroidy
• Infuzní terapie

 

Sono

Vyšetření
lékařem

Sportovní
prohlídky

Infuzní terapie
vitamíny

Infuzní terapie

SONO

Vyšetření ultrazvukem nebo také sonografie je zavedená a efektivní neinvazívní (pacienta nijak nezatěžující) zobrazovací metoda, která využívá ultrazvukového vlnění s vysokou frekvencí pro zobrazení tkání a orgánů ve vyšetřované oblasti lidského těla. Ultrazvukové vlnění je do těla pacienta vysíláno pomocí speciální ultrazvukové sondy, uvnitř těla se odráží od tkání a orgánů a sondou je zpět přijímáno a dále zpracováno ve dvojrozměrný obraz, který lze sledovat na obrazovce ultrazvukového přístroje. Ultrazvukový přístroj tedy funguje na stejném principu jako sonar používaný v námořnictví, stejným mechanismem se orientuje v prostoru také například netopýr.

VYŠETŘENÍ LÉKAŘEM

Všeobecné lékařské prohlídky s odběry a celkových zdravotním vyšetřením.

 

SPORTOVNÍ PROHLÍDKY

Zdravotní prohlídky sportovců kondičních, výkonnostních i vrcholových. (Bude rozepsáno včetně popisu jednotlivých testů.)

INFUZNÍ TERAPIE VITAMÍNY

Infuzní terapie je léčba, kdy pacientovi podáváme nitrožilně různé infuzní roztoky proto, abychom docílili uzdravení nebo zlepšení zdravotního stavu pacienta. Infuzní terapii využíváme nejen k léčebným účelům, ale i v rámci prevence. Je to efektivní a rychlý způsob, jak tělu doplnit vitaminy, antioxidanty a stopové prvky důležité pro metabolismus člověka. Aplikace trvá 35 – 40 minut.

 

INFUZNÍ TERAPIE 

Intenzivní rehabilitační program zahrnuje vstupní vyšetření ortopedickým lékařem a individuální léčebný plán sestavený z kombinací jednotlivých procedur zkušeným fyzioterapeutem.

Infuzní aplikace ozonu slouží k celkové regeneraci organismu na buněčné úrovni. Zlepšuje prokrvení tkání, má detoxifikační účinky a podporuje správné fungování imunitního systému. Jedná se o metodu doplňující klasické léčebné postupy, která je vhodná u chronických únavových stavů, chronických infekcí poruch imunitního systému, alergických chorob, nemocí dýchacích cest, neurologických onemocnění, chronických degenerativních chorob poruch prokrvení a dalších civilizačních onemocněních.
Pro svůj regenerační a energetický efekt je často používána také ve sportovní medicíně.

Naši partneři

Novinky

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation

NOVĚ ZREKONSTRUOVANÝ KONFERENČNÍ SÁL PRO VAŠE FIREMNÍ AKCE

Náš nově zrekonstruovaný konferenční sál je plně k dispozici pro vaše firemní akce, konference a školení. Klimatizovaný sál o rozloze 120 m2 s kapacitou až 65 sedících osob.