Krása

Péče o krásu
s RE:Cupera

Dostaneme vás do formy, postaráme se o vaše zdraví a pečujeme o váš vzhled.

Estetické centrum – Tělová péče

Ošetření těla

Zlepšení vzhledu segmentů postižených celulitidou, snížení obsahu tuku, odvodnění, zpevnění, remodelace,
strie, zlepšení cirkulace krve, regenerace tkáně, lifting, zvedání a zpevnění prsou.

icoone Ultimátní technologie
na ošetření kůže i těla

Icoone je inovativní technologie, která díky mikrostimulaci pojivové tkáně (Multimikroalveolární stimulace) garantuje přizpůsobené a efektivní ošetření pokožky obličeje i těla. Tato technologie nabízí drenáž, zpevnění a formování siluety a také umožňuje symetrické ošetření těla pomocí simultánní, obouruční akce dvojitými aplikátory. Toto ošetření může být kombinováno s dalšími ošetřeními pro zvětšení výsledků. Tato unikátní technologie nyní nabízí jemnou stimulaci kůže a ošetření jejích nejrůznějších poškození a nedostatků.

Icoone Laser je celosvětově uznávaný přístroj na redukci tuku, odstranění celulitidy a formování postavy. Přístroj, který dokáže splnit i ty nejnáročnější požadavky na zeštíhlení a celkový stav pokožky, zlepšení elasticity a redukci otoku.

Ošetření šité na míru

Kombinace různých programů pro péči o obličej a tělo navržených tak,
aby vyhovovaly náročným potřebám žen i mužů všech věkových skupin.

Proti celulitidě

Cílené ošetření pro snížení projevů celulitidy. Pomáhá vyhlazovat pokožku a zlepšuje její drenáž, krevní oběh a harmonizuje tvary těla.

Proti stárnutí

Ošetření na podporu okysličení tkáně a regeneraci kůže.Vyhlazuje vrásky na pokožce, což vám dá viditelně mladší vzhled.

Tvarování siluety

Navrženo pro práci s odolnými depozity tuku a přirozeně zpevňuje a zvedá vaší pokožku. Toto ošetření přetváří i celou vaší postavu a zároveň vám dává příjemný pocit pohody a lehkosti.

Formování pokožky

Díky buněčné stimulaci ošetření icoone pomáhá stimulovat kolagen a elastin, a poskytuje vaší pokožce okamžitě zpevňující efekt a vaše tělo bude štíhlé a tónované. Je obzvláště vhodný pro tónování a zpevnění pokožky po ztrátě / redukci váhy.

Lifting obličeje a prsou

Ošetření navržené k okysličování a oživení vaší pokožky, zmenšení dvojité brady, zmenšení otoků okolí očí, baculatých rtů, pro hladký dekolt, pevný krk a lifting prsou. Pro omlazený a zářící vzhled.

Lehké nohy

Navrženo pro zrychlení prokrvení a lymfatické cirkulace, pomáhá hubnout a modelovat nohy
s okamžitým pocitem lehkosti a pohody.

Moderní technologie

Human Regenerator       Icoone       Imoove       Boost       Spirometrie       Tělová kompozice

Centrum komplexní regenerace

Centrum komplexní regenerace Re:Cupera zahrnuje soubor procedur a vyšetření s využitím moderní technologie v portfoliu kliniky Re:Cupera. Unikátní je zejména možnost využití a kombinace pokročilých terapií jakými jsou:

  1. Celotělová kryoterapie LifeCube
  2. Ozónová terapie
  3. Infuzní terapie
  4. Icoone

Laserová epilace

Laserová epilace je efektivní metoda trvalého odstraňování ochlupení pomocí laserového záření, které ničí kořínky vlasů. Je vhodná pro různé oblasti těla a je oblíbená díky své přesnosti a schopnosti zpracovat větší plochy. Přístroje obvykle obsahují chladící mechanismy pro zvýšení komfortu během ošetření. Pro dosažení nejlepších výsledků je doporučena konzultace s odborníkem.

Kosmetika

Kosmetické studio Re:Cupera nabízí ošetření s exkluzivní kosmetikou Nora Bode OXYjet, kterou aplikujeme pomocí
koncentrovaného kyslíku. Terapeutka vám pomocí přístroje a speciálně navržené kosmetiky pomůže odstranit
nejčastější problémy s pletí a navrhne vhodnou následnou péči.

Estetické centrum – Kosmetické centrum

Odstranění projevů vrásek

pomocí tlakové injekce kyslíku a speciálního séra.

Snížení projevů pigmentace.

Snížení a prevence projevů pigmentace pomocí tlakové injekce a speciálního séra za podpory enzymatického peelingu.

Omlazení & zjemnění jizev.

Omlazení a zjemnění jizev po akné pomocí OXYjet diamantové abraze za podpory koncentrovaného proudu kyslíku a aktivních sér.

Zpevnění a elasticita pleti.

Tortor interdum condimentum nunc molestie quam lectus euismod pulvinar risus. CZpevnění a elasticita pleti pomocí rotační kyslíkové masáže
a LED terapie.ursus in odio aenean.

Odstranění & potlačení projevů akné.

Odstranění a potlačení projevů akné pomocí rotačního čištění kyslíkem a LED terapie, tlakové injekce a za podpory aplikace speciálně navržené na péči o aknózní pokožku.

Prokrvení & mikrocirkulace.

Prokrvení a zlepšení mikrocirkulace pro odstranění a potlačení kruhů a váčků pod očima pomocí účinné OXYjet Cool kryoterapie.

Icoone

icoone® je pokročilé inovativní PŘÍRODNÍ a NE invazivní zařízení na ošetření obličeje a těla. To přináší neuvěřitelné, efektivní a rychlé výsledky už během prvních procedur. Na základě několika vědeckých studií, icoone® integruje pokročilou celosvětově patentovanou technologii pro ošetření kůže s názvem Roboderm®. Roboderm® představuje nový koncept technologie na ošetření kůže těla i obličeje.

Odborníci