Lékař

Praktický
lékař

Dopřejte si váš zasloužený odpočinek,
například s nějakou z našich masáží.

Praktický lékař

V rámci kliniky Re:Cupera nabízíme širokou škálu zdravotních prohlídek s různým zaměřením, včetně komplexních prohlídek pro sportovce a oblíbených prohlídek pro věkovou skupinu 30+. Každou z těchto prohlídek lze individuálně přizpůsobit potřebám našich klientů. Naši lékaři disponují nejmodernějšími metodami testování krve a diagnostickými technikami, včetně ultrazvuku (SONO), testů na potravinovou intoleranci a specializovaných testů pro hodnocení vaší aktuální kondice včetně hladiny TESTOSTERONU, který je obecně spojovaný s mužností. Přítomen je ale jak v mužském, tak i v ženské těle, kde by měl dosahovat správných hodnot. V případě přebytku i nedostatku totiž dokáže působit rozličné obtíže, od nežádoucího ochlupení, až po únavu či snižování plodnosti.

Ozonoterapie

Ozónová terapie patří mezi regenerační a revitalizační buněčné terapie.
Často se používá termím „biooxidační terapie.“ To znamená, že jde o terapie, které zlepšují využití energie na buněčné úrovni. Oxidace je nejdůležitějším účinkem dýchání „oxygenace.“ Využívá k léčení směs O2/O3 Tato směs se aplikuje formou injekcí přímo do nemocných tkání, formou střevního nálevu do konečníku, nebo formou autotransfuze. Možné jsou i koupele v ozonové atmosféře – voda nasycená ozoneme nebo vzduch, kdy tělo je ve specielní vaně a hlava mimo. Zde se uplatňuje hlavně vstřebávání přes kůži podobně jako u uhličitých vodních nebo vakových koupelí.

Infuzní terapie

Doplňte svému tělu důležité vitamíny rychle a efektivně díky Vitaminové terapii RECUPERA. Nastartujte a oživte svůj organismus rychle a pohodlně s pomocí vitaminové infúzní terapie. Zaručený osobní přístup a pohodlí. Nabízíme
zdravotní služby s možností krátkých termínů objednání a expresních termínů.

Krevní testy

Krevní testy jsou základním diagnostickým nástrojem používaným k posouzení zdravotního stavu a funkce různých orgánů. Pomocí odběru malého množství krve lze analyzovat mnoho ukazatelů, včetně hladin krevních buněk, minerálů, enzymů a hormonů. Tyto testy umožňují lékařům detekovat různé zdravotní problémy, jako jsou infekce, anémie, diabetes a onemocnění srdce.

Funkční vyšetření Tlaku, Spirometrie, tělová kompozice apod..

Vyhodnocení a případné zvýšení hladiny testosteronu

Mužský pohlavní hormon testosteron je naprosto zásadní pro správné fungování těla, bohužel řadu mužů trápí v průběhu života jeho pokles a s tím související zdravotní obtíže. Klinika ReCupera vám nabízí laboratorní určení výše hladiny testosteronu a v případě, že hladina testosteronu ve vašem těle bude nižší než běžná vaší věkové skupině, poskytne vám naše klinika hned několik účinný řešení v několika fázích jak hladinu zvýšit přirozeně. Injekční doplnění hladiny je až poslední variantou.

Specialisté