Tréninkové centrum

Naše tréninkové centrum nabízí svým klientům širokou škálu testování výkonnosti spolu s propracovaným systémem jejího zlepšení. Na jednom místě tak můžete zdokonalit své dovednosti obecně nebo v konkrétních sportech, zvýšit výkonnost nebo jen výkonnost obnovit či jen redukovat přebytečná kila.

 

Specializované tréninky
• Fotbal
• Hokej
• Tenis
• Atletika

Otevírací doba Po-Pá od 9:00 do 17:00. Další termíny lze objednat na základě osobní dohody.

 

Přístrojové vybavení a zaměření výkonostního centra

Vyšetření lékařem a Individuální tréninkové plány

Testování výkonosti

Sportovní
psycholog,
Nutriční
poradenství

Vícedenní
tréninkový
program
s ubytováním

BOOST 2

Antigravitační běhací pás

Posílení a kondicionování těla lze pomocí Boost 2
výrazně zlepšit a urychlit. Vlastnost nadlehčení těla podporuje vysokou intenzitu cvičení a současně snižují riziko zranění při tréninku.

FITNESS CENTRUM

Sportovní klinika Re:Cupera vám nabízí individuální tréninky pod dohledem zkušených certifikovaných trenérů v moderně vybaveném fitness centru.

Fitness centrum je vybavené funkční zónou, posilovacími přístroji LifeStyle a Technogym, silovou zónou s činkami a jednoho zrcadlového sálu a zónou pro bojové sporty.

NUTRIČNÍ PORADENSTVÍ

Nutriční poradna s vyhodnocením vašich stravovacích návyků, tělové kompozice a navržení optimálního jídelníčku s ohledem na Vaše fyzické aktivity a stanovené cíle.

SPORTOVNÍ PSYCHOLOG,
MENTÁLNÍ COACH

Motivační a mentální coach, který vyhodnotí Vaše problémy ať už jsou charakteru osobního nebo související přímo s Vaší sportovní aktivitou. Terapie je vedená formou příjemného rozhovoru, na který navazuje vyhodnocení a doporučení pro optimalizaci Vašeho duševního zdraví a pohody.

 

VÍCEDENNÍ TRÉNINKOVÝ
PROGRAM S UBYTOVÁNÍM

Intenzivní tréninkový program zahrnuje vstupní vyšetření lékařem a individuální léčebný plán sestavený z kombinací jednotlivých procedur.

Týdenní intenzivní tréninkový program
1x vyšetření fyzioterapeutem a trenérem
5x 2 fázový trénink
5x týdně wellness a denně vybraná procedura dle individuálního plánu (fyzikální terapie, přístrojová lymfodrenáž, infuze, vodoléčba)

Týdenní intenzivní tréninkový program s ubytováním
1x vyšetření fyzioterapeutem a trenérem
5x 2 fázový trénink
5x týdně wellness a denně vybraná procedura dle individuálního plánu (fyzikální terapie, přístrojová lymfodrenáž, infuze, vodoléčba)
5x ubytování v hotelu Blue Orange Resort se snídaní, obědem a večeří

Naši partneři

Novinky

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation

NOVĚ ZREKONSTRUOVANÝ KONFERENČNÍ SÁL PRO VAŠE FIREMNÍ AKCE

Náš nově zrekonstruovaný konferenční sál je plně k dispozici pro vaše firemní akce, konference a školení. Klimatizovaný sál o rozloze 120 m2 s kapacitou až 65 sedících osob.