Jsme o krok napřed

Centrum komplexní regenerace

Centrum komplexní regenerace Re:Cupera zahrnuje soubor procedur a vyšetření
s využitím moderní technologie v portfoliu kliniky Re:Cupera. Unikátní je zejména
možnost využití a kombinace pokročilých terapií jakými jsou:

  • Celotělová kryoterapie LifeCube
  • Ozónová terapie
  • Infuzní terapie
  • Icoone

Centrum komplexní regenerace

Klinika ReCupera je unikátním zařízením, také právě proto, že exkluzivně jako jediná v celém Česku disponuje špičkovým vybavením umožňující prevenci a péči s cílem regenerace, obnovy a omlazení. Některé z našich zařízení a léčebných postupů umí působit na naše tělo až na buněčné úrovni, tak efektivně, že výsledkem může být úleva od nejrůznějších druhů bolesti, chronických zánětů, přetrvávajícího stresu, nespavosti a únavě z přepracování i fyzické námahy sportem i zaměstnáním. V celém procesu prevence a léčby v našem centru působí hned několik lékařů, kteří vám ochotně poradí s výběrem té nejvhodnější varianty péče z našeho portfolia procedur.  

1

Komplexní
vyšetření lékařem

2

Krevní
testy

3

Tělová
kompozice

4

Spirometrické
vyšetření

Ozonoterapie

Ozónová terapie patří mezi regenerační a revitalizační buněčné terapie.
Často se používá termím „biooxidační terapie.“ To znamená, že jde o terapie, které zlepšují využití energie na buněčné úrovni. Oxidace je nejdůležitějším účinkem dýchání „oxygenace.“ Využívá k léčení směs O2/O3 Tato směs se aplikuje formou injekcí přímo do nemocných tkání, formou střevního nálevu do konečníku, nebo formou autotransfuze. Možné jsou i koupele v ozonové atmosféře – voda nasycená ozoneme nebo vzduch, kdy tělo je ve specielní vaně a hlava mimo. Zde se uplatňuje hlavně vstřebávání přes kůži podobně jako u uhličitých vodních nebo vakových koupelí.

Infuzní terapie

Doplňte svému tělu důležité vitamíny rychle a efektivně díky Vitaminové terapii RECUPERA. Nastartujte a oživte svůj organismus rychle a pohodlně s pomocí vitaminové infúzní terapie. Zaručený osobní přístup a pohodlí. Nabízíme
zdravotní služby s možností krátkých termínů objednání a expresních termínů.

Moderní technologie

Human Regenerator       Icoone       Imoove       Boost       Spirometrie       Tělová kompozice

Human Regenerator

Human Regenerator

Chladná atmosférická plazma (CAP), použitá v přístroji Human Regenerator Jet, pracuje při pokojové teplotě a je bezpečná pro wellness aplikace. Tento přístroj, který využívá technologii CAP+, nabízí ošetření celého těla najednou, což zvyšuje buněčnou energetickou výměnu a podporuje celkovou pohodu. CAP+ obaluje tělo v elektrostatickém poli, což pomáhá tělu lépe se regenerovat i přes překážky jako stárnutí nebo nemoci. Tato inovativní metoda slibuje posílení přirozených léčivých schopností těla.

LIFECUBE

Kryokomora

Součástí našeho sportovního centra je i moderní kryokomora LifeCube. Postačí 3 minuty v kryokomoře při teplotě  -110°C a dosáhnete okamžité regenerace organismu! Celotělová kryoterapie je vhodná nejen pro sportovce, ale i pro každého zdravého člověka. Pomůže vám od stresu i od bolesti, redukuje záněty, uvolňuje svaly a zlepšuje výkonnost, zvyšuje rozsah pohybu a snižuje tak riziko úrazu, ale pomáhá i v boji proti stárnutí a celulitidě, zrychluje metabolismus a spouští hubnutí, posiluje imunitu, zlepšuje vitalitu a celkový dobrý pocit.

IMOOVE

Systém pro funkční
rehabilitaci a trénink.

Nestabilní plošina řízená počítačem na funkční trénink i rehabilitaci. Uživateli umožní cvičení a rehabilitaci ve všech polohách bez omezení výšky, váhy i aktuální kondice. Přístroj má integrovanou posturální analýzu a vy tak můžete získat během jedné minuty protokol s přehledem o vaší koordinaci, těžišti a symetrii opory.

The BOOST 2

Pro chůzi a běh bez váhy

The Boost 2 v sobě kombinuje přesně nastavitelné odlehčení s dalšími moderními technickými prvky pro snadné ovládání a použití.

Naše běžecké pásy jsme navrhli s bočním, zadním a předním pohledem na chůzi, abychom lékařům a trenérům poskytli lepší přehled. Není to jen běžecký pás, je to nástroj pro optimalizaci výkonu a rehabilitaci.