Wellness

Důležitou součástí zdravého těla a duše je také umění relaxovat. Naše moderní wellness centrum Vám nabízí hned několik možností. Ať už chcete dobít energii, uvolnit svaly, zregenerovat tělo nebo prostě jenom relaxovat. Můžete u nás využít hned vše. Sportovní a relaxační masáže, pára, vířivka nebo si vybrat ze dvou saun. Finská sauna a Bio sauna. Ať už si vyberete cokoliv, stane se tak pro Vás jedinečným a nezapomenutelným zážitkem.

Sauna

Pára

Vířivka

Masáže

Kryo komora

SAUNA

Máte namožené svaly a klouby? Trápí Vás dlouhé sezení v automobilu nebo kanceláři? Střídání vysokých a nízkých teplot uvolní namáhané části těla. Dlouhodobé pravidelné saunování přispívá k posílení imunity, léčbě alergií a odplavení škodlivých látek. Vyhlazuje pleť a pomáhá s rehabilitací. Zbavte se v sauně nahromaděného stresu, dopřejte tělu potřebnou energii a zažeňte problémy se spánkem.

PÁRA

Parní sauna je doporučována při onemocnění dýchacích cest, při revmatických obtížích i při léčbě a prevenci astmatu. Rovněž podporuje kardiovaskulární systém, což znamená konec studených nohou. Umí zbavit migrény, odbourává stres a napětí. Parní sauna má výrazné detoxikační účinky. Vzhledem k nižší teplotě je parní sauna lépe snášena a dovoluje pravidelnější střídání cyklů (2 – 3 cykly). Díky pobytu v sauně stimulujete
své životní funkce jako je zrychlení metabolismu. Parní sauna tak pomáhá i s hubnutím. Doporučujeme vypít 0,5l nealkoholických tekutin mezi saunovacími cykly.

VÍŘIVKA

Pravidelná návštěva vířivky zvýší kvalitu vašeho spánku. Masáž teplou vodou stimuluje tělo k uvolnění endorfinů, které přirozeně snižují stres. Koupel Vám pomůže uvolnit svaly celého těla. Rovněž dochází ke stimulaci lymfatického a krevního systému, čímž si pomůžete od oteklých i ztuhlých kloubů. Pro silnější imunitu navštivte vířivku během podzimního a jarního období, kdy je váš imunitní systém nejvíce v ohrožení.

MASÁŽE

Pokud netrpíte akutními bolestmi můžete si u nás dopřát odpočinek a regeneraci ve formě masáží. Masáž je velmi účinným prostředkem k léčení, zmírnění nebo potlačení bolestí. Je velmi přínosným doplňkem v péči o pohybový aparát. Při masáži dochází k uvolnění měkkých tkání a do krevního oběhu jsou vylučovány některé hormony, díky čemuž se budete cítit uvolněně a příjemně.

Klasická masáž
Uvolňuje celé tělo, odstraňuje únavu, ochablost a ztuhlost. Má příznivý vliv na krevní oběhový systém, pozitivně ovlivňuje psychiku člověka, odbourává stres a nespavost. Pomáhá při bolestech zad, po operacích a úrazech a při revmatických onemocněních.

Lymfatická masáž
Je jemná masážní technika, která podporuje přirozenou funkci lymfatického systému. Napomáhá odstranit škodlivé látky z našeho těla a podporuje obranyschopnost organismu. Masíruje se podkoží, kde lymfa proudí.

Sportovní masáž
Vychází z klasické masáže. Masér používá rychlejší hmaty a silnější tlak, tak aby důkladně propracoval svaly včetně hlubších vrstev. Zvýší se tím prokrvení ve svalech, které napomáhá odplavování škodlivých látek. Jejím hlavním cílem je příprava svalů na následné zatížení před i po výkonu.

Reflexní masáž
Reflexní masáž působí především na úrovni nervové. Při reflexní masáži se fyzioterapeut snaží o odstranění všech reflexně vzniklých změn ve tkáních. Pracuje s reflexními body, které se nacházejí na celém těle. Provádí se na sucho, bez použití masážních prostředků, hmaty jsou prováděny pomalu.

 

LIFECUBE

Nejmodernější kryokomora Life Cube One +, která sníží teplotu až na -110 stupňů Celsia, vám nabízí mnoho výhod. Jedna návštěva kryokomory dokáže za méně než 3 minuty zlepšit váš celkový pocit, dobít energii, uvolnit svaly, spálit přibližně 500 kcal, nebo se stane nezapomenutelným zážitkem. Může tak být i neotřelým dárkem. Opakované či pravidelné návštěvy kryokomory pak dle četnosti pomohou předcházet zraněním, přispívají k celkové regeneraci organismu při sportu i pooperačních stavech, zlepšují výkonnost, léčí záněty a poranění, napomáhají s léčbou kožních problémů i v boji s celulitidou a nadváhou a posilují vaši imunitu. Mají tak pozitivní dlouhodobé účinky na zdraví, krásu i sportovní výkonnost.

 

Naši partneři

Novinky

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation

NOVĚ ZREKONSTRUOVANÝ KONFERENČNÍ SÁL PRO VAŠE FIREMNÍ AKCE

Náš nově zrekonstruovaný konferenční sál je plně k dispozici pro vaše firemní akce, konference a školení. Klimatizovaný sál o rozloze 120 m2 s kapacitou až 65 sedících osob.