Fyzioterapie

Fyzioterapie slouží k léčbě a prevenci před poruchami pohybového systému a pomáhá pacientům s poúrazovými následky, namoženými svaly i chronickými bolestmi. Úspěšná léčba stojí především na individuálním přístupu ke každému z pacientů a využití těch nejmodernějších technik, pomůcek a fyzioterapeutických přístrojů.

Fyzioterapie nabízí širokou škálu procedur včetně pasivních a aktivních rehabilitačních cvičení, kterými terapeut pomáhá pacientovi s co nejúčinnější a nejrychlejší rekonvalescencí postižených částí těla. Tento druh rehabilitace je vhodný pro každého, kdo je připraven pravidelně pečovat o své zdraví, ať už se jedná o děti, dospělé, či seniory. Fyzioterapii tak ocení všichni, kdo mají zájem o prevenci problémů, či se potýkají s dlouhodobými problémy v oblasti pohybového aparátu. Fyzioterapie pomáhá pacientům řešit velkou řadu problémů, mezi které patří:

 

 • Bolesti zad, kloubů a hlavy
 • Závratě
 • Blokace kloubů a žeber
 • Poúrazové či pooperační stavy
 • Skolióza
 • Artróza
 • Neurologická onemocnění
 • Tenisové lokty
 • Úžinové syndromy jako například syndrom karpálních tunelů
 • Bolestivá menstruace
 • Přetížení svalů
 • Nesprávné držení těla

Přístrojová
fyzioterapie

Boost
Treadmill

Zdravotní
tělocvik

Lokální
Kryoterapie

Vícedenní
rehabilitační
program
s ubytováním

PŘÍSTROJOVÁ FYZIOTERAPIE

– rázová vlna
– vysokovýkonný laser
– Tekar
– vysokovýkonný indukční systém
– ultrazvuk

BOOST TREADMILL

THE BOOST 2

Pro chůzi a běh s odlehčením až na 20% váhy.
 
The Boost 2 v sobě kombinuje přesně nastavitelné odlehčení s dalšími moderními technickými prvky pro snadné ovládání a použití.

ZDRAVOTNÍ TĚLOCVIK

Během lekce v případě potřeby provede fyzioterapeutka diagnostiku pohybového aparátu a na základě výsledků navrhne cvičební plán. V průběhu cvičení řádně protáhnete svaly s tendencí ke zkracování, posílíte střed těla a svaly s tendencí k ochabování.

LOKÁLNÍ KRYOTERAPIE

Procedura při níž je chlad (až -180°C) aplikován cíleně na žádoucí místo. Jako koleno, kyčel, záda, rameno, loket, zápěstí a další. Až o třetinu urychluje hojení a pomáhá od bolesti. Lokální kryoterapie se také uplatňuje při řešení dermatologických obtíží, ekzémů a akné. Výborně funguje například při hojení jizev, ať už od drobných poranění nebo rozsáhlejších po větších úrazech, nebo operacích.

Vynikajících výsledků je dosahováno v kombinaci s celkovou kryoterapií. Opakované procesy ochlazování postižených tkání jsou velice účinné a ve většině případů přináší úlevu. Vedle toho se lokální kryoterapie doporučuje zejména osobám, které nemohou podstoupit celkovou kryoterapii. Procedura trvá jen pár minut (5-10) a to navíc bez jakékoliv námahy.

VÍCEDENNÍ REHABILITAČNÍ
PROGRAM S UBYTOVÁNÍM

Intenzivní rehabilitační program zahrnuje vstupní vyšetření ortopedickým lékařem a individuální léčebný plán sestavený z kombinací jednotlivých procedur zkušeným fyzioterapeutem.

 

Týdenní intenzivní rehabilitační program
1x vyšetření ortopedickým lékařem
5x fyzioterapie
3x denně vybraná procedura dle individuálního plánu (fyzikální terapie, přístrojová lymfodrenáž, infuze, vodoléčba)

 

Týdenní intenzivní rehabilitační program s ubytováním
1x vyšetření ortopedickým lékařem
5x fyzioterapie
3x denně vybraná procedura dle individuálního plánu (fyzikální terapie, přístrojová lymfodrenáž, infuze, vodoléčba)
5x ubytování v hotelu Blue Orange Resort se snídaní, obědem a večeří

Naši partneři

Novinky

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation

NOVĚ ZREKONSTRUOVANÝ KONFERENČNÍ SÁL PRO VAŠE FIREMNÍ AKCE

Náš nově zrekonstruovaný konferenční sál je plně k dispozici pro vaše firemní akce, konference a školení. Klimatizovaný sál o rozloze 120 m2 s kapacitou až 65 sedících osob.