Podstatná je cesta,
nikoli konečný cíl.

Ukazujeme směr a vedeme každého, kdo se rozhodl udělat další krok na své cestě za lepším zdravím, pocitem nebo výkonem a poskytujeme veškerou potřebnou péči.

Podstatná je cesta,
nikoli konečný cíl.

Ukazujeme směr a vedeme každého, kdo se rozhodl udělat další krok na své cestě za lepším zdravím, pocitem nebo výkonem a poskytujeme veškerou potřebnou péči.

Zdraví, sport, krása

Služby

Čas dbát o sebe

O nás

Vítejte na webových stránkách kliniky RECUPERA, která je hrdým členem prestižní skupiny ODIEN. Společnost Odien, založená Michaelem Saranem v roce 2004, se vypracovala na přední regionální realitní a správcovskou společnost ve střední a východní Evropě. Naše investice směřují do vysoce kvalitních nemovitostí a rozvoje, private equity a speciálních situací. Rozvíjíme se také v oblasti přenosu, distribuce a maloobchodního prodeje energií pro domácnosti i firmy. S více než 700 zaměstnanci působíme v České republice, Chorvatsku a Turecku.

Naše investice jsou podpořeny vlastním kapitálem a pečlivě vybíráme soukromé investory, s nimiž budujeme dlouhodobé vztahy na projektové úrovni. Jsme hodnotoví investoři s dlouhodobým zájmem o rozvoj.

Základním pilířem společnosti Odien je společenská odpovědnost. Aktivně podporujeme naše komunity a zapojujeme se do nich. Skrze nadaci Sport2Life motivujeme mládež k sportu a outdoorovým aktivitám od jejich útlého věku prostřednictvím různých programů a akcí.

Zažijte přeměnu s komplexní sportovní rehabilitací a výkonnostním tréninkem

Ve společnosti Cupera nabízíme širokou škálu služeb, které pomáhají sportovcům zotavit se ze zranění a zvýšit jejich výkonnost. Naše nejmodernější vybavení a zkušený tým vám zajistí tu nejlepší možnou péči.

Experti

Náš tým vysoce kvalifikovaných odborníků poskytuje individuální léčebné plány přizpůsobené vašim specifickým potřebám.

Podívat na tým

Moderní zařízení

Naše klinika je vybavena nejmodernějšími technologiemi, které zajišťují účinnou a efektivní rehabilitaci.

Podívat na techniku

RE: Cupera

Nadčasové středisko

Re:Cupera je sportovně rehabilitační a estetické centrum v resortu Blue Orange, nabízející moderní vybavení, parkování zdarma, dětský koutek a širokou škálu procedur pro zdraví, krásu a kondici. Součástí je i wellness centrum a možnost stravování včetně snídaně, oběda a večeře.

Blog

Novinky a tipy

Děkujeme

Naši partneři

Experti

Náš tým